چهارشنبه ۱۴ خرداد ۹۹    


   

 - جهت درج آگهی ابتدا باید عضو سایت شوید و سپس با نام کاربری خود وارد سایت شوید : شماره تلفن وب سايت نیک صالحی: 021-88245235 , 3407504-0912

شناسه :  

رمز عبور :  

فراموشي رمز؟

عضويت رايگان

كامپيوتر
آموزش
املاك
اتومبيل
لوازم
خدمات
بازار كار
صنعت
ارتباط
غذا و خوراکی

اخبار

آمار نيازمنديها

نفر بازديد آگهي تاريخ
۶۸۴۳۸۷ ۰ ۰۳/۱۴
۲۲۴۶۱۵۰۹ ۱۵ ۰۳/۱۳
۲۳۶۴۱۴۸۸ ۶ ۰۳/۱۲
۲۲۶۱۲۵۹۶ ۸ ۰۳/۱۱
۵۱۶۷۲۹۲۶ ۵ ۰۳/۱۰
۵۴۷۴۱۳۰۱۹۰ ۰ ۰۳/۰۹
۸۱۸۵۳۸۳۵ ۱ ۰۳/۰۸

لینکدونی

[ کل اخبار ] [ چاپگر ] [ نسخه چاپي ]

توقيف خودرو و برخورد با مزاحمين+تصاویر

سرويس :
90/04/04-04:07
2011-06-25 04:07:03
آخرين مشاهده : 98/11/08-20:33
11 : کد خبر

تعداد مشاهده : 448


 

در ادامه اجراي طرح «تشديد امنيت اخلاقي» ماموران پليس تهران از روز شنبه برخورد با مزاحمين نواميس را در پايتخت تشديد كردند و ضمن توقيف خودرو و موتورسيكلت اين دسته از متخلفان با آنها برابر قانون برخورد كردند.

طرح «تشديد امنيت اخلاقي» از 25 خرداد ماه سال جاري در مناطق مختلف پايتخت اعم از ميادين، بزرگراه‌ها، مراكز خريد، مترو و ... آغاز شد. ماموران اين طرح ضمن ارايه تذكر لساني و ارشادي، با افراد بدپوشش و گردانندگان سگ در معابر عمومي در حال برخورد مي‌كنند.

در عين حال برابر اعلام قبلي فرمانده انتظامي تهران بزرگ از روز شنبه و در راستاي طرح «تشديد امنيت اخلاقي» برخورد با مزاحمين نواميس در پايتخت تشديد شده است.

از ساعات اوليه روز شنبه در مناطق مختلف پايتخت، ماموران پليس با بكارگيري همزمان نيروهاي نامحسوس و محسوس خود ضمن شناسايي مزاحمين نواميس با آنها برخورد كردند. که اجراي اين طرح تا ساعات پاياني شب نيز ادامه داشت.

از سوي ديگر در بزرگراه‌هاي پايتخت نيز گشت‌هاي موتورسوار طرح «تشديد امنيت اخلاقي» به رانندگان يا سرنشينان بدحجاب خودروها تذكر داده و يا برخورد مي‌كردند.

سردار حسين ساجدي‌نيا، فرمانده انتظامي تهران بزرگ با اشاره به اين كه اجراي اين طرح تا رفع دغدغه‌هاي مردم در حوزه‌هايي همچون بدپوششي و مزاحمين نواميس ادامه خواهد داشت به ايسنا گفت: برخورد نيروي انتظامي با عفاف‌ستيزان و اخلال‌گران امنيت اجتماعي چندوجهي و همه جانبه خواهد بود كه در اين راستا با ريشه‌ها و واسطه‌ها نيز برخورد خواهد شد.

وي با تاكيد بر اين كه برخورد با موضوع بدپوششي در دو مقوله مصرف‌كننده و توليدكننده است بار ديگر هشدار داد: تمام مراكز توليدي و توزيعي در تهران شناسايي شده و تذكرهاي لازم در اين باره به آنها داده شده است كه در صورت رعايت نكردن اين موازين از سوي اين مراكز با آنها نيز برخورد خواهد شد.

فرمانده انتظامي تهران بزرگ با اشاره به اين كه برخورد با مزاحمين نواميس از روز شنبه تشديد شده است با اشاره به اين كه تشديد اين طرح با استقبال شهروندان مواجه بوده است گفت: اجراي اين طرح همچنان ادامه دارد و وسيله نقليه اين دسته از افراد يك هفته توقيف و رانندگان آنها به مراجع ذيربط معرفي مي‌شوند.

وي با اشاره به اين كه پليس در خصوص امنيت اخلاقي با تمام توان به ميدان آمده است از دستگاه‌هاي ذيربط ديگر همچون دستگاه‌هاي فرهنگساز و ناظر نيز خواست به وظايف خود در اين خصوص عمل كنند.
 

   

درج آگهي در سايت رايگان است و مسئوليت آن با آگهي دهنده مي‌باشد.
با توجه به تعداد زياد آگهي در سایت , لطفا در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد .
جهت شروع درج آگهي، ابتدا روي لينك ثبت نام كليك كنيد و پس از پركردن فرم ثبت نام آگهي خود را ثبت كنيد.
شماره تلفن وب سايت نیک صالحی: +98(21) 88245235 , +98(912) 3407504