پنجشنبه ۰۳ مهر ۹۹    


   

 - جهت درج آگهی ابتدا باید عضو سایت شوید و سپس با نام کاربری خود وارد سایت شوید : شماره تلفن وب سايت نیک صالحی: 021-88245235 , 3407504-0912

شناسه :  

رمز عبور :  

فراموشي رمز؟

عضويت رايگان

كامپيوتر
آموزش
املاك
اتومبيل
لوازم
خدمات
بازار كار
صنعت
ارتباط
غذا و خوراکی

اخبار

آمار نيازمنديها

نفر بازديد آگهي تاريخ
۱۲۴۸۷ ۰ ۰۷/۰۳
۱۱۴۸۹۸۰ ۲ ۰۷/۰۲
۱۳۲۱۱۱۴۲ ۱ ۰۷/۰۱
۱۳۷۳۱۲۹۰ ۳ ۰۶/۳۱
۱۴۹۲۱۲۹۳ ۱ ۰۶/۳۰
۱۳۹۹۱۱۶۰ ۲ ۰۶/۲۹
۸۹۸۶۱۴ ۰ ۰۶/۲۸

لینکدونی

لوازم - لوازم گوناگون

هفت شگفتي عظيم در جهان فيزيک

شرکت صنایع هوشمندافزار آراد در جهت پیشرفت و ارتقا دانش به روز رباتیک و ارتقای بار علمی دانشجویان و دانش آموزان فعالیت می کند. در ادامه مطلب می توانید بخشی از مقالات سایت ما را مطالعه بفرمایید.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

ما به جایی رسیده‌ایم که که بدون حل کردن برخی از مشکلات و مسایل فیزیک، نمی‌توانیم در مورد حقایق و پدیده‌های جالب و شگفت‌انگیز دیگر فیزیکی، اطلاعات بیشتری کسب کنیم. برای درک مفاهیمی مثل خاستگاه و بنیاد جهان هستی، سرنوشت نهایی سیاهچاله‌های فضایی یا امکان سفر در زمان، نیاز داریم که بدانیم جهان هستی چگونه ادامه‌ی حیات می‌دهد...


۱) جهان هستي چگونه برپاست؟

هم‌اکنون يک ايده‌ي خوب در ذهن ما هست که مي‌تواند منتج به کشف حقيقت و بنياد هستي شود. علم فيزيک در قرن بيستم بر پايه‌ي انقلابهاي دوگانه‌ي مکانيک کوانتومي (تئوري ماهيت جسم) و نظريه‌ي معروف اينشتين در مورد فضا، زمان و جاذبه معروف به نسبيت، بنا شده است. اما وقتي شما به دو تعريف نهايي از واقعيت دست پيدا مي‌کنيد زماني که تنها يک واقعيت را موجود مي‌بينيد، اين راضي‌کننده نيست.
تلاش براي يگانه‌سازي اين دو تئوري، موانع تکنيکي فني و مفهومي وحشتناکي را بر سر راه بهترين نظريه‌پردازان فيزيک در طول دهه‌هاي گذشته قرار داده و آنان را به چالش کشيده است. براي مثال از آنجايي که جاذبه، خودش را به عنوان يک عامل ايجاد انحراف در فضاي چهاربعدي زمان-مکان معرفي مي‌کند، پذيرش نظريه‌ي کوانتومي در مورد جاذبه ايجاد مشکل مي‌کند. از يک جهت، اين به معناي پذيرش شک و ترديد هايزن‌برگ در مورد فرضيات موجود راجع به زمان – مکان به شکل في‌نفسه است که قطعاً مشکل‌ساز خواهد بود.
اما ممکن است اين ترديدها، يک معناي ديگر هم داشته باشند و آن به معناي وجود يک مشکل در رابطه با گرايش و رويکرد ما نسبت به قضيه است. شايد ما نبايد مفهوم جاذبه را به تنهايي بررسي کنيم. اکثر تلاشهايي که براي يکسان‌سازي نظريات موجود در مورد جاذبه انجام شدند، خود منجر به اين گشتند که تعريف کيفيت و کميت جاذبه، وارد يک بحث و ميدان جديد شود که به ناچار همه‌ي نيروهاي طبيعت مانند همه‌ي اجزاي زيراتمي را به يک چارچوب تئوريک محدود مي‌کند. اين ايده‌يي است که برخي از فيزيک‌دانها آن را "تئوري همه‌چيز" مي‌خوانند.
نظريه‌ي جديدي که در حال حاضر مطرح مي‌شود، نظريه‌ي "فرا-رشته‌يي" است که به وجود حلقه‌هاي کوچک و ريز رشته‌يي اتمي به عنوان سازنده‌ي همه‌ي مواد حکم مي‌دهد. فرضيه‌ي ديگري که وجود دارد و به تئوري ام مشهور است هنوز کمي پيچيده و مبهم به نظر مي‌رسد و مي‌تواند به عنوان لايه‌يي که در ابعاد وسيعتر فضايي حرکت دارد، تصوير شد. اما مرحله و روند پيشرفت در اين نظريه‌ها در بهترين حالت، اينگونه جمع‌بندي مي‌شود که هيچ کس دقيقاً به ياد نمي‌آورد وجود حرف "M” در نظريه‌ي ام، دقيقاً به چه دليلي است و چه واژه‌يي را تداعي مي‌کند. راه درازي در پيش است...


۲) آيا "ضدجاذبه‌"ي اينشتين واقعاً يک اشتباه بود؟

اينشتين، ضدجاذبه را بزرگترين اشتباه خود مي‌شمارد. اما به نظر مي‌رسد که او با اضافه کردن يک نظريه‌ي ضدجاذبه به فرضيه‌ي نسبيت خود که آن را شرط فلسفه‌ي انتظام گيتي مي‌خوانند، کار درستي انجام داده است.
اين شرط اضافه در فرضيه‌ي نسبيت، به فضا يک خاصيت تدافعي نسبت مي‌دهد به اين معنا که فضا خودش را دفع مي‌کند، گسترده‌تر مي‌شود و هرچه سريعتر اين روند افزايش گستردگي ادامه مي‌يابد. اينشتين اين عامل به ظاهر بي‌ارزش را اضافه کرد چرا که تصور مي‌شد جهان هستي ثابت است و بي‌حرکت. در نتيجه نياز بود تا نيرويي وجود داشته باشد و قدرت کشش جاذبه‌يي زمين را بالانس و دچار تعادل کند که مواد موجود بر روي زمين، کوچک و کوچکتر نشوند.
اما در دهه‌ي ۱۹۲۰، ادوين هابل کشف کرد که جهان هستي خود به خود در حال گسترش و افزايش است. در نتيجه اينشتين نيز نظريه‌ي "تعادل انتظامي گيتي" را به دليل ترس، پس گرفت!
اما به نظر مي‌رسد اين ايده نبايد محو شود. نظريه‌ي کوانتومي ميدانها، ثابت مي‌کند که حتي فضاهاي خالي نيز با انرژي زياد در حال طغيان و جنب و جوش هستند. در واقع همان تاثير جاذبه‌يي g=۱۰ که نظريه‌ي ضدجاذبه‌ي اينشتين را توصيف مي‌کند. اين نظريه در مورد قدرت دافعه‌ (که در مقابل جاذبه مطرح مي‌شود) مقداري گنگ و مبهم است اما به آن يک ارزش تخميني مي‌دهد.
تقريباً 10 سال پيش، فضانوردان متوجه شدند که سرعت گسترش ابعاد جهان هستي در حال افزايش است و در نتيجه نظريات آزمايش خود در مورد نيروي ضدجاذبه را مطرح کردند. در عين ناباوري و سرگرداني فيزيکدانها هم اين فضانوردان، قدرت ضدجاذبه را شامل ۱۲۰ نيرو دانستند که ۱۰ بار از مقدار پيش‌بيني‌شده‌ي قبلي کوچکتر است.
اين نتيجه، بسيار گمراه‌کننده و عجيب است. اگر تعادل برقرار شده ميان جاذبه و دافعه، مقداري برابر با صفر بود، در نتيجه يکي از قوانين عميق و مهم طبيعي در موردش صدق مي‌کرد اما يک عدد غيرصفر که تازه با تئوري ابتدايي نيز غيرقابل مقايسه شناخته شده را نمي‌شود تعبير کرد.
براي وخيم‌تر کردن شرايط، کيهان‌شناسان به ايده‌يي علاقه‌مند شدند که نيروي دافعه‌ي بسيار قوي و بزرگي در اولين مرحله‌ي تفکيک پس از انفجار بزرگ يا Big Bang را مطرح مي‌کند چرا که اين نظريه، سناريوي جذاب و محبوب مربوط به زمين غيرمسطح و در حال افزايش حجم را تاييد مي‌کند. با توجه به اين تئوري، جهان هستي پس از تولد و شکل‌گيري، با سرعتي غيرقابل باور توسط يک عامل قدرتمند و عظيم، تغيير حجم داد و اين نيرو را قدرت ضدجاذبه يا دافعه ايجاد نمود.

در نتيجه اگر بخواهيم دليل و برهاني بر اين افزايش حجم سريع و روزافزون بيابيم، به نظريه‌يي نياز داريم که توضيح دهد چرا ضدجاذبه در ابتدا بسيار قوي و شديد بود، سپس با شتاب و سرعت کاهش مقدار پيدا کرد و سپس به مقداري در حوالي صفر رسيد. به عبارت ديگر، ما مي‌خواهيم بدانيم که چرا نيروي ضدجاذبه، تقريباً در اولين فازهاي شکل‌گيري جهان هستي حذف و محو شد اما به طور کلي از بين نرفت؟
يک احتمال اين است که نيرو بر اثر گذشت زمان، محو مي‌شود. احتمال ديگر مي‌تواند اين باشد که نيرو در فضا تغيير مي‌کند و در نتيجه ممکن است از وراي دوربين تلسکوپهاي ما، همه چيز بسيار بزرگتر از آنچه هستند نشان داده شوند. اگر اينگونه است، در نتيجه هر جسمي در آن منطقه، با سرعت در کهکشانها و ستاره‌هاي ديگر پخش و متلاشي مي‌شد و در نتيجه اصلاً هيچ ناظري نمي‌توانست حضور داشته باشد تا نيرو را اندازه بگيرد.
آنچه که ما نياز داريم، يک تئوري است که قدرت نيروي دافعه يا ضدجاذبه را به اندازه‌ي بخشي از قدرت همه‌ي نيروهاي موجود در طبيعت براي ما تعريف کند. متاسفانه به نظر نمي‌رسد که تئوريهاي موجود مثل تئوري فرارشته‌يي يا تئوري "ام"، اين ميزان خاص را مشخص کنند و مقدار کمي که باقي مي‌ماند هم همچنان ناشناخته و اسرارآميز خواهد بود. در نتيجه بايد دوباره به سوال يک رجوع کنيم!


۳) چرا ما در سه بعد زندگي مي‌کنيم؟

آيا اينکه زمين ما سه بعد دارد، اتفاقي است يا بايد برايش دنبال يک تعبير عميقتر گشت؟ بعضي از تئوريسين‌ها معتقدند که فضاي به وجودآمده بر اثر انفجار بزرگ، تنها به صورت اتفاقي از سه بعد تشکيل گشت و ممکن است قسمتهاي ديگري از جهان هستي وجود داشته باشند که ابعادشان متفاوت باشد.
مثلاً هيچ دليل منطقي نمي‌توان يافت براي پاسخ به اين سوال که چرا مثلاً جهان هستي فقط دو بعد ندارد. چندصد سال پيش، ادوين آبوت اثري به نام "زمين مسطح" نوشت که در آن جهاني دوبعدي را تصوير کرد. جهاني که در آن اجسام و موجودات حيات خود را تنها بر روي "سطح" ادامه مي‌دادند. اما فيزيک جهان دوبعدي با فيزيک جهان ما بسيار متفاوت خواهد بود. براي مثال در فضاي دو بعدي، امواج به شفافيت انتشار در فضاي سه بعدي، پخش نمي‌شوند و باعث ايجاد انواع مشکلات در سيگنال‌رساني و انتقال اطلاعات مي‌گردند. و نيز از آنجايي که زندگي آگاهانه، به فرآيند انتقال درست و صحيح اطلاعات بستگي دارد، در نتيجه اين تفاوتها کافي خواهند بود براي اينکه مشاهدات ما را تنها در حد مناطقي ناشناخته محدود نگاه دارند.
تصور کردن فراتر از سه بعد نيز مشکلات مختلفي به همراه خواهد داشت. در چنين حالتي، سيستمهاي نجومي و سياره‌يي غيرممکن مي‌شوند چرا که عکس قانون جاذبه يعني قانون قدرتهاي افزايشي به وجود خواهد آمد. در نتيجه به نظر مي‌رسد که جهان سه بعدي تنها جهاني است که وجود دارد و فيزيکدانها مي‌توانند درباره‌اش بنويسند. اما نکات ريزي وجود دارد که باعث مي‌شود اين فرضيه با شک و ترديد همراه باشد.
شايد فضا سه بعدي نيست و تنها اينگونه براي ما نشان داده مي‌شود. شايد فضا ۹ يا ۱۰ بعد دارد و حتي ابعاد بيشتر! برخي از تئوريهايي که قصد يکپارچه‌سازي نيروهاي طبيعت را دارند مانند فرضيه‌ي فرا-رشته‌يي، امکان وجود تعداد ابعاد بيشتري نسبت به آنچه که ما مي‌بينيم را رد نمي‌کنند.
دليلشان نيز اين است که بسياري از معادلاتي که براي توصيف وضعيت موجود به کار مي‌روند، با در نظر گرفتن تعداد بيشتر ابعاد، نتايج بهتري مي‌دهند! در نتيجه نمي‌توان آن را کاملاً بي‌معني دانست. ابعاد اضافي فضا، سابقه‌ي حل بسياري از مشکلات و مسايل حل‌ناشدني فيزيک را دارند. براي مثال اينشتين براي توصيف کردن جاذبه، به يک بعد اضافي نياز داشت و آن، زمان بود. و تئودور کالوتزا نيز يک بعد به سه بعد اثبات شده اضافه کرد چرا که مي‌خواست نظريات جاذبه را با فرضيات ماکس‌ول در مورد الکترومغناطيس، همگون سازد.
مطمئناً ما نمي‌توانيم بعد چهارم را ببينيم اما اين هم احتمالاً يک دليل دارد. اين بعدهاي اضافه، مي‌توانند بسيار کوچک و فشرده شوند. يک لوله‌ي پليمري آب را از دور در نظر بگيريد. مانند يک خط دراز و معوج به نظر مي‌رسد. از يک بعد نزديکتر آن را نگاه کنيد. به شکل تيوب يا لوله ديده مي‌شود. اما آنچه که در حقيقت اين لوله را مي‌سازد، يک سطح دايره‌يي شکل کوچک است که دور محيط لوله چرخيده است. به طور مشابه، بعد چهارم نيز مي‌تواند چنين لوله‌يي باشد که دور فضاي سه‌بعدي مي‌چرخد اما آنقدر کوچک است که ديده نمي‌شود.
در نتيجه تصور کردن ابعاد بسيار زيادتري که اينگونه در فضا پنهان‌ شده‌اند، به راحتي ممکن است. اما متاسفانه نظريه‌ي فرا-رشته‌يي هنوز دقيقاً سه بعد گشوده‌شده را تاييد نمي‌کند در نتيجه براي تصور ما نسبت به جهان هستي هم تعريف درستي نمي‌توان ارايه داد.
اما براي تصور کردن يک بعد جديد، راههاي ديگري هم هست. فرض کنيد نيروهاي فيزيکي بتوانند نور و جسم را به يک صفحه‌ي سه‌بعدي مسطح يا ورقي‌شکل تقليل دهند و محدود کنند در حالي که به برخي پديده‌هاي ديگر فيزيکي اجازه مي‌دهند تا وارد بعد چهارم شوند. ساکن شدن سطوح دو بعدي به جاي اجسام سه‌بعدي در فضاهاي مشخص باعث مي‌شود تا هر جسم و پديده‌يي به شکل طرح و نقشه‌اش نشان داده شود. مثلاً ما يک توپ کره‌يي شکل را به صورت دايره ببينيم! به طريق مشابه، ممکن است ادعا شود که ما در حال حاضر تنها تصويري سه بعدي از اجسام و مفاهيمي را مي‌بينيم که در واقع چهاربعدي هستند.
اما فضاي "سه لايه‌يي" ما مي‌تواند تنها در چهار بعد نيز محدود نشود. لايه‌هاي قابل کشف ديگري نيز مي‌توانند وجود داشته باشند که در فضاي چهاربعدي حضور دارند. اثبات اين فرضيه، انجام آزمايشهايي تازه را مي‌طلبد که وجود بعد چهارم را نيز به ما نشان دهد. اما اين نظريه وجود دارد که برخورد لايه‌هاي چندبعدي در مقياسهاي اين‌چنيني مي‌تواند به تکرار شدن "انفجار بزرگ" منجر گردد در نتيجه حضور ما بر روي کره‌ي زمين شايد اصلاً مويد همين مطلب باشد که فضا واقعاً سه‌بعدي نيست!


۴) آيا سفر در زمان امکانپذير است؟

شايد سوال يک نيز بازگويي همين سوال باشد. ماهيت جسم و جاذبه‌ي کوانتومي را فراموش کنيد. شايد اين سوال را هر کسي دوست دارد که پاسخ دهد. سفر در زمان به يک موضوع علمي – تخيلي مورد علاقه و جذاب براي مردم تبديل شد پس از اينکه اچ.جي. ولز، رمان نوگرايانه و جالب خود با نام "ماشين زمان" را نوشت. اما هرآنچه که اينجا مطرح شده، لزوماً علمي – تخيلي نيست. براي مثال سفر در زمان به سوي آينده، يک واقعيت علمي پذيرفته شده است. تئوري نسبيت اينشتين تاييد مي‌کند که يک جسم ناظر و مشاهده‌گر در برابر زمين، مي‌تواند به سمت آينده‌ي زمين جهش کند. اين تاثير را ساعتهاي اتمي ثابت کرده‌اند.
اما اينگونه درگير شدن با تار و پودهاي زمان، به سرعتي مشابه سرعت نور نياز دارد که شايد در تئوري قابل اثبات و ممکن باشد اما به يک شاهکار بزرگ مهندسي نياز دارد، حتي اگر به بودجه و هزينه‌هايش فکر نکنيم. اما سفر در زمان به سمت عقب، مشکلات بزرگتري خواهد داشت. نسبيت، اين فرضيه را تاييد نمي‌کند که يک جسم ناظر بتواند در دو بعد زمان-مکان سفر کند و به عقب هم برگردد. اما در همه‌ي داستانها و سناريوها، چنين شرايط خارق‌العاده‌يي نيز در نظر گرفته شده است.
يکي از راههاي سفر به عقب در زمان، استفاده از يک "لانه‌ي مار" فضايي خواهد بود. تئوريسين‌ها معتقدند چنين تونل يا دروازه‌ي ستاره‌يي که دو نقطه را در ابعاد زمان – مکان به يکديگر متصل کند، وجود دارد. اگر يکي‌شان را پيدا کنيد و داخلش بپريد، چند لحظه‌ي بعد از نقطه‌يي ديگر در جهان هستي سردر خواهيد آورد. آنها معتقدند اگر چنين چاله‌يي وجود داشته باشد، مي‌توان آن را با ماشين زمان نيز مطابق و هماهنگ کرد. مي‌توانيد از طريق آن سفر کنيد و نه تنها از يک مکان ديگر سر دربياوريد، که وارد يک زمان ديگر نيز بشويد. اين "زمان" مي‌تواند در گذشته يا آينده باشد.
اگر امکان سفر به گذشته وجود داشته باشد، انواع پارادوکس‌ها و تضادها نيز اتفاق خواهند افتاد. مانند معماي يک مسافر زمان که به سالهاي گذشته مي‌رود و مادرش را وقتي يک کودک است، به قتل مي‌رساند. از اين تضادها مي‌توان گريخت اگر اصرار بورزيم و بدانيم که هيچ چيز نمي‌تواند قانون علت و معلول و کنش و واکنش را از بين ببرد. اما سفري دوطرفه در مسير زمان، هنوز پيچيده و غيرقابل هضم است.
براي بسياري از فيزيکدانها، اين مساله بسيار غيرعقلاني است. استفان هاوکينگز نظريه‌ي "تخمين محافظت از تسلسل وقايع" را مطرح مي‌کند و معتقد است که يک نيرو يا عامل خاص باعث مي‌شود تا اجسام فيزيکي يا نيروها نتوانند به گذشته برگردند. اين مساله شايد به دليل موانع و سدهاي فيزيکي اساسي بر سر راه ساخت ماشين زمان اتفاق مي‌افتد. براي مثال انرژي خلاء کوانتومي در صورتي که هيچ محدوديتي براي ورود به حفره‌هاي ماري فضا نداشته باشد، طغيان خواهند کرد و دفع خواهند شد.
اين مساله همچنان لاينحل باقي مانده اما موضوعي است که بسياري از مردم، وقت و تلاش خود را صرف آن مي‌کنند. همانطور که هاوکينگز اشاره کرده، صرف هزينه براي تحقيق در مورد سفر به زمان بسيار سخت است. در نتيجه به نظر مي‌رسد برهان يا تکذيبيه‌يي براي حل اين مساله، خود به مشکلات عمومي ديگر منجر شود. مانند طرح يک نظريه‌ي رام‌شدني و قابل دسترسي در مورد جاذبه‌ي کوانتومي.


۵) آيا ما در يک صافي کهکشاني زندگي مي‌کنيم؟

سياهچاله‌هاي آشناي کهکشاني همچنان مي‌توانند باعث ايجاد بهت و حيرت براي فيزيکدانهاي تئوريست شوند. يک سياهچاله‌ي فضايي مي‌تواند زماني که يک ستاره‌ي بزرگ آتش مي‌گيرد و محو مي‌شود، تشکيل گردد. هسته‌ي آن بر اثر جاذبه‌ي دروني فراوان، به دو نيم تقسيم مي‌شود. اگر جسم به لحاظ شکلي، کروي باشد، آنگاه همه‌ي مواد تجزيه‌شده از ريشه با نسبتهاي مساوي به سمت مرکز هندسي هسته، ريزش مي‌کنند در نتيجه مقدار ميدان چگالنده و ميدان جاذبه به بي‌نهايت ميل خواهد کرد. تا زماني که جاذبه، خود را به عنوان تاروپودي از هندسه‌ي مکان – زمان معرفي مي‌کند، ميزان خميدگي و پيچش اين دو بعد يعني زمان و مکان، به بي‌نهايت ميل خواهد کرد و براي زمان – مکان يا هر دوي آنها، يک خط مرز و محدوده خواهد ساخت. رياضيدانها، اين پديده را تکين يا فرديت مي‌نامند.
هيچ کس نمي‌داند که از اين فرديت‌ها، چه چيزي حاصل مي‌شود. آيا فضا-زمان، همانجا به پايان خواهد رسيد يا اين فرديتها به از کارافتادگي نظريات ما منجر مي‌شوند؟ اگر زمان – مکان مرز و حدودي داشته باشد، آنگاه پيش‌بيني کردن حاصل آن نيز غيرممکن خواهد بود. از آنجايي که پيش بيني و فلسفه‌ي جبر و تقدير، پايه‌ي همه‌ي تصاوير علمي و منطقي از جهان حاضر را تشکيل مي‌دهد، فرديتها مي‌توانند پا را از مرزهايي فراتر بگذارند که علم نمي‌تواند.
وقتي يک سياهچاله‌ي فضايي، حاصل يک تفرد را در بربگيرد، آن ديگر پوشيده و مستور مي‌شود و ديگر تهديدآميز نيست. در ۱۹۶۷، راجر پنروز، فرضيه‌ي "سانسور فضايي" را مطرح کرد. در اين فرضيه، اعتقاد بر اين بود که همه‌ي تفردهاي ايجادشده بر اساس کاهش جاذبه، قاعدتاً توسط سياهچاله‌هاي فضايي پوشيده مي‌شوند و در نتيجه براي ما غيرقابل مشاهده هستند. راه چاره نيز غيرقابل دسترسي بود يعني وجود تفردهاي ناپوشيده که مي‌توانند باعث اتفاقاتي بدون توجيه و دليل منطقي و عقلاني شوند.
سپس چند سال بعد، استفان هاوکينگز، يک پيچيدگي ديگر در مورد اين مساله را نيز مطرح کرد. او متوجه شد که سياهچاله‌ها، امواج گرمايي از خود منتشر مي‌کنند و به آرامي تجزيه مي‌شوند. تئوريسين‌هاي فيزيکي، آنچه که ممکن بود در پايان اتفاق بيفتد را اينگونه تصور کردند: آيا اين تبخير و تبديل در نهايت، تفردهاي موجود در دل سياهچاله‌ها را نمايان و بي‌پرده خواهد کرد؟
اين مساله در مباحث مربوط به تئوري اطلاعات نيز به شکلي ديگر مطرح شد. وقتي ستاره‌يي از يک سياهچاله برمي‌خيزد، محتواي اطلاعات جزيي ستاره (مانند تعداد اجزا و ذره‌هايي که از آن تشکيل شده است و از هر نوع ذره و قسمت، چند تکه عضو در ستاره به کار رفته) براي يک ناظر بيروني، غيرقابل مشاهده خواهد بود.
در نتيجه زماني که يک سياهچاله‌ي فضايي از بين مي‌رود، آيا اطلاعات بر اثر نوعي از تابش که هاوکينگز مطرح کرد، دوباره برمي‌گردند؟ اين سياهچاله‌ها به نظر مي‌رسد به وضوح در همه‌جاي جهان هستي وجود دارند و حاضر هستند. اگر پيچ‌ و تابهاي موجود در حفره‌هاي ماري (حفره‌هاي تکيني) باعث آشکار شدن يک چاله‌ي جديد در بعد فضا – زمان مي‌شوند، پس مي‌توان نتيجه گرفت که جهان هستي مثل يک کف‌گير يا صافي فضايي در حال نشست کردن است؟ اگر اينگونه است، پس محتوياتش به کجا مي‌روند؟


۶) جهان هستي از چه چيز ساخته شده است؟

دريغ و افسوس که اين سردرگمي همچنان ادامه دارد. فيزيکدانها دقيقاً نمي‌دانند و مطمئن نيستند که آنجا چه چيزهايي هست. در نجوم اينگونه مطرح مي‌شود که آنچه شما مي‌بينيد، دقيقاً آنچه نيست که وجود دارد. ستاره‌ها، سياره‌ها و توده‌هاي غبار موجود در فضا از اتم‌هاي معمولي تشکيل شده‌اند. اما براي هر گرم از اجرام معمولي در جهان هستي، چندين گرم اجرام ناديده و ناشناخته وجود دارد.
ما اين را از نوع حرکت ستاره‌ها مي‌دانيم. کهکشان راه شيري بيش از حد تند مي‌چرخد و اين براي نيروي جاذبه ايجاد مشکل مي‌کند که همه‌ي اجسام و اجرام قابل مشاهده‌ي بر روي آن را نگاه دارد. ستاره‌هاي اطراف نيز اگر مقدار زيادي از اجرام و اجسام فضايي در اطرافشان در حال کشيده شدن نبودند، حتماً سقوط مي‌کردند. کهکشانهاي ديگر نيز همين‌گونه اند. حجم زيادي از مواد و اجرام ناديده و ناشناس در بين کهکشانها وجود دارند که آنها را به دسته‌هاي در حال جنب و جوش و آسياب کردن تبديل مي‌کنند.
اگر جهان هستي را يک کل در نظر بگيريم، آنگونه که گسترش پيدا مي‌کند و پس‌زمينه‌ي کهکشاني در حال ساطع کردن امواج گرمازا (پس‌فروزشهاي در حال محو شدن پس از انفجار بزرگ) يعني همه‌ي اجزاي ظاهري و قابل رويت جهان هستي، به وجود يک اصل فراگير و نافذ اشاره مي‌کنند، يعني جهان پنهان هستي.
تئوريهاي اين‌چنيني در مورد ماهيت ماده يا "جرم تاريک" باز هم وجود دارند. از دسته‌هاي بزرگ سياهچاله‌هاي فضايي گرفته تا ذرات ريز تجزيه شده‌ بر اثر انفجار بزرگ. اساساً در اين مورد، سه ايده‌ي اصلي وجود دارد. نخستين ايده، نظريه‌ي "انرژي تاريک" است که مانند اجرام محو و پنهان درون فضا به شکل يکسان و يکنواخت پراکنده شده‌اند، رفتار مي‌کند. مشاهدات به ما نشان مي‌دهد که اين اجرام مي‌توانند بيش از دو سوم کل مواد جهان هستي را تشکيل دهند. نظريه‌ي دوم، نظريه‌ي "اشياي نوراني فشرده و حجيم" معروف به MACHO است. اشيايي مانند کوتوله‌هاي قهوه‌يي فضايي! فضانوردان، برخي از آنها را کشف کرده‌اند اما براي تشکيل دادن باقي‌مانده‌ي جهان هستي، اين اشيا بسيار ناچيز هستند.
در نهايت، اجزا و ذرات ريز زيراتمي مانند نوترونها را داريم. اين اجرام روان و سيال به سختي با ديگر اجرام و مواد تعامل مي‌کنند و بسيار گنگ و نامعلوم به نظر مي‌رسد که آيا آنها به کره‌ي زمين هم وارد مي‌شوند يا نه. تعداد بسيار زيادي از آنها وجود دارند که شايد هر گروه يک ميليارد نوتروني از آنها، فقط به اندازه‌ي يک نوترون در برابر تمام مقادير موجود در گيتي به حساب بيايد اما احتمالاً اين ذرات جرم بسيار کمي دارند و بخش کوچک و ناچيزي از مواد و اجرام موجود در جهان را تشکيل مي‌دهند.
تئوريسين‌ها معتقد به وجود نوع ديگري از ماده‌هاي پرنفوذ هستند که جرم قابل توجه و فراواني دارند و به عنوان WIMP يا "ذرات حجيم کم‌تعامل" شناخته مي‌شوند و آزمايشها براي به دست آوردن و جمع‌آوري آنها در حال انجام است.
ايده‌هاي عجيب و هيجان‌انگيز ديگري مانند مواد و اجرام پنهان شده در بعد چهارم يا وجود يک جهان ديگر در سايه‌ي کهکشهانهاي شناخته شده نيز مطرح شده‌اند. شايد ماهيت جهان تاريک، مرکبي از بسياري چيزها باشد که بسياري از آنها هنوز هم ناشناخته‌اند. آنچه که واضح و مبرهن است اينکه به نظر مي‌رسد اتمهاي معمولي و رايجي که ما و کره‌ي زمين از آنها ساخته شده‌ايم، تنها بخش کوچکي از کل جرم و ماده‌ي موجود در جهان هستي را شامل مي‌شود که بخش عمده‌ي آن را ناشناخته‌ها تشکيل مي‌دهند.


۷) اين سوالهاي من از کجا مي‌آيند؟

هوشمندي و آگاهي انسانها از کجا مي‌آيد؟ چرا برخي الگوها و صفحات سلولي الکتريکي مانند صفحات سلولي در مغز، داراي احساس و انديشه هستند در حالي که برخي ديگر از اين صفحات مانند سلولهاي سراسري در دستگاه گوارش يا دستگاه تنفسي احتمالاً چنين احساساتي را ندارند؟ يا از سوي ديگر، چگونه مي‌شود که مفاهيم انتزاعي و غيرجسماني مانند تفکرات يا آرزوها مي‌توانند الکترونها و يون‌ها را به سمت مغز حرکت دهند و دستگاه حرکت فيزيکي بدن را تحريک نمايند؟
يا آيا اين سوالات فقط مغلطه‌ي بي‌معنا و بي‌مورد مفاهيم هستند؟ آيا فيزيکدانها اين سوالات را به راحتي پاسخ مي‌دهند؟ عده‌يي فکر مي‌کنند که اين سوالها براي فيزيکدانها، به آساني پاسخ داده مي‌شوند. ارتباط دادن جهان مادي و جهان معنوي، چيزي است که اکثر فيزيکدانها از آن اجتناب و دوري مي‌کنند. اما اگر فيزيک مدعي باشد که يک علم جهان‌شمول و عمومي است، مي‌توان نتيجه‌گيري کرد که آگاهي و معرفت علمي، تعريفي عام و تلفيقي از هر دوي اين مفاهيم است.
مکانيک کوانتومي به عنوان يک کليد در اين زمينه شناخته شده است. بيشتر به اين دليل که ناظر بيروني، نقشي اساسي در تعريف و تعبير سيستمهاي کوانتومي بازي مي‌کند. اما هنوز راه زيادي مانده تا اين موضوع روشن شود که تاثيرات کوانتومي مي‌تواند به کل دستگاه و مجموعه‌ي نورونها و سلولهاي عصبي برسد يا نه.
شايد کليد رسيدن به پاسخ، رجوع کردن به تعريف زندگي است. هيچ کس نمي‌داند که دقيقاً چگونه، کجا و چه زماني، حيات شروع شد. شايد تلفيقي از مواد شيميايي بي‌جان، در ابتدا منجر به تشکيل شدن بدن يک موجود زنده شد. به نظر نمي‌رسد که اين اتفاق به شکل آني و لحظه‌يي و در يک مرحله افتاده باشد و بي‌هيچ گفت‌وگويي، مي‌توان ادعا کرد که يک فرآيند فيزيکي پيچيده و طولاني طي شده اما هنوز مشخص نيست که اين سير تکامل حيات، از مشکلات و مسايلي است که بايد در حوزه‌ي فيزيک بررسي شود يا نه.
گاهي اوقات ادعا مي‌شود که زندگي بر پايه‌ي قانونهاي فيزيکي نوشته شده است. البته اين مساله درست است که اگر اين قوانين اندکي متفاوت بودند، زندگي به طور کلي دگرگون مي‌شد اما هيچ چيزي در اين قانونهاي شناخته شده وجود ندارد که جسم يا مفهومي را به ساماندهي در زندگي مجبور کند. اگر قانون حيات نيز در طبيعت وجود داشته باشد، نمي‌توان در لابه‌لاي قانونهاي فيزيکي آن را يافت که خاستگاهش، نظرياتي چون تئوري اطلاعات و... است. علاوه بر اينها، يک سلول زنده، نوعي از ماده‌ي ناشناخته و جادويي نيست که يک سيستم و نظام بسيار پيچيده‌ي پردازش و تکرار اطلاعات است.
قوانين حاکم بر تئوري اطلاعات يا تئوري پيچيدگي، همچنان مورد استفاده هستند. در سطح مشابه و از سوي ديگر، همانطور که اروين شرودينگر در دهه‌ي ۱۹۲۰ ادعا کرده بود، مکانيک کوانتومي نيز نقش مهمي در تاريخچه‌ي حيات بازي مي‌کند.
هرچند که قوانين مربوط به پردازش کوانتومي اطلاعات، به شکل قابل ملاحظه‌يي با سيستمهاي کلاسيک بيولوژيک تفاوت دارند اما مي‌توانند کليدي براي حل اين مشکلات و پاسخ به اين سوالها باشند.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
برای آشنایی بیشتر با فعالیت های ما به آدرس www.saha-co.com مراجعه و یا با شماره تلفن 05118641358 تماس حاصل نمایید.این آگهی توسط نرم افزار روبووب درج شده است.شماره تماس شرکت طرح اندیشان تولید09195559428-04412253601


ارسال آگهي : 1389/07/17

   مشخصات آگهي   

به علت منقضي شدن آگهي , اطلاعات تماس نمايش داده نمي شود


جستجوي مرتبط
- بيسيم- mp3 player- دوربين ديجيتال- گل- دزدگير- فيلم- كانادا- ترجمه- تمبر- واكي تاكي- مبل- دوربين- آكواريوم- كفش- نفت- يخچال- gps- دوچرخه- دوربين عكاسي- چادر- شوكر

تازه‌هاي لوازم - لوازم گوناگون (صفحه 1 از 6)
‪۹۹/۰۷/۱۵ فروش ویژه جایگاههای سیار سوخت در سراسر ک
فروش ویژه جایگاههای سیار سوخت در سراسر کشوربدون نياز به برق ظرفیت : 24000 و 28000 لیتر تعداد تلمبه /دیسپنسر ...
رضا احسانی ، تلفن : 09128057066

‪۹۹/۰۷/۱۵ (سی ان جی) خانگی با بهترین شرایط CNGفروش
(سی ان جی) خانگی با بهترین شرایط CNGفروش دستگاههای مزایای استفاده از این دستگاه عبارتند از: 1- عدم وابستگی به ...
رضا احسانی ، تلفن : 09128057066

‪۹۹/۰۵/۲۹ بهترین قیمت و خرید رادیاتور بوتان
مشخصات خرید هوشمندانه رادیاتور بوتان - BOTAN شرکت صنعتی بوتان در زمینه تولید سیستم های گرمایشی فعالیت دارد. شرکت بوتان در ...
محسن مسلمی ، تلفن : 02177612025

‪۹۹/۰۵/۲۹ بهترین قیمت خرید رادیاتور ایران رادیاتور
مشخصات خرید هوشمندانه رادیاتور ایران رادیاتور - IRAN RADIATOR شرکت ایران رادیاتور به عنوان یکی از پیشگامان در عرصه تولید ...
محسن مسلمی ، تلفن : 02177612025

‪۹۹/۰۵/۲۹ قیمت و خرید انواع پکیج بوتان
با سلام و عرض ادب قصد خرید پکیج دیواری دارید؟ حتماٌ بین تمامی برندهای موجود در بازار و انتخاب صحیح بر حسب ...
محسن مسلمی ، تلفن : 02177619120

‪۹۹/۰۵/۲۹ بهترین قیمت انواع پکیج ایران رادیاتور
با سلام و عرض ادب قصد خرید پکیج دیواری دارید؟ حتماٌ بین تمامی برندهای موجود در بازار و انتخاب صحیح بر حسب ...
تماس بگیرید
محسن مسلمی ، تلفن : 02177619120

‪۹۹/۰۵/۲۹ بهترین قیمت انواع پکیج دیواری
آنچه بايد درباره انتخاب و خريد پکيج ديواری با گارانتی اصلی بدانيم پکیج دیواری به عنوان یک سیستم گرمایش مرکزی ...
محسن مسلمی ، تلفن : 02177612025

‪۹۹/۰۵/۲۹ بهترین قیمت و خرید کولر گازی
آنچه باید درباره انتخاب و خرید کولر گازی اسپلیت با گارانتی معتبر بدانیم وسیله ای برای تولید هوای خنک و مطبوع ...
محسن مسلمی ، تلفن : 02177612025

‪۹۹/۰۵/۲۹ بهترین قیمت و خرید پکیج زمینی
آنچه باید درباره انتخاب و خرید پکیج زمینی با گارانتی اصلی بدانیم پکیج ها از دسته سیستم های گرمایشی مرکزی هستند ...
محسن مسلمی ، تلفن : 02177612025

‪۹۹/۰۴/۲۵ هندزفری نامرئی بلوتوثی اورجینال
هندزفری نامرئی  هندزفری نامشهود "Micspy" یک دستگاه پنهان و بسیار کوچک و سبک تر از سایر هندزفری های موجود در بازار ...
مهدی نوشادها ، تلفن : 02177624821

‪۹۹/۰۴/۰۶ کیف چرم زنانه
گروه تولیدی چرم پارس در طول سالها فعالیت مستمر در زمینه کیف چرم زنانه-کیف چرم مردانه-کیف چرم مجلسی زنانه-کیف ...
حمید حاجی اسماعیلی ، تلفن : 66342038

‪۹۹/۰۴/۰۲ ارائه جوان کننده پوست آووکادو و روغن خال
https://www.bentishco.com/ روغن گیاهی بنتیش عرضه کننده بهترین محصولات روغن گیاهی شامل جوان کننده پوست آووکادو، روغن خالص تضمینی آرگان برای رفع ...
ben product ، تلفن : 0998140130

‪۹۹/۰۴/۰۲ فروش پک چرتکه – فروش پک اسمارت کیدز مت –
پویا ابتکار برتر صداقت تولید کننده وسایل آموزشی و کمک آموزشی در زمینه کودکان و نونهالان می باشد و فروش ...
منصور جعفرزاده ، تلفن : 03137500053

‪۹۹/۰۳/۲۴ تولید و توزیع کننده شلنگ قلیان یکبارمصرف
تولید و توزیع کننده شلنگ قلیان یکبارمصرف استفاده از مواد اولیه درجه یک در ساخت و همچنین رعایت کردن دستورالعمل‌های بهداشتی ...
00
مجتبی هادی ، تلفن : 09120054404

‪۹۹/۰۳/۱۰ دیجی ساعت فروشگاه اینترنتی برندهای اورجی
فروشگاه اینترنتی دیجی ساعت بر آن است تا از طریق فضای آنلاین خرید، مجموعه‌ ای از محصولات برتر بهترین برندهای ...
ideen sanaei ، تلفن : 09123107789

‪۹۹/۰۲/۰۴ فروش ونصب انواع درب های اتوماتیک شیشه ها
شرکت مهندسی آرمان گستر مهر اسپادانا (آگما) آماده خدمات دهی در پروژه های مختلف طراحی و نصب درب های اتوماتیک، ...
توافقی
آگما آگما ، تلفن : 03152424872

‪۹۹/۰۱/۱۸ فروش ماسک طرح ایکس راگا فروش انواع ماسک
ماسک طرح ایکس راگا با بهترین کیفیت نمد فشرده با قیمت باور نکردنی ۵۵۰۰تومان ماسک نمدی دور نوار اریب کتان درجه ...
توافقی
ماسک راگا ، تلفن : 09377377893_۳۳۷۰۷۵۰۳

‪۹۹/۰۱/۱۷ اسپان باند برای تولید ماسک و پارچه لمینت
تولیدپارچه های پزشکی و صنعتی اسپان باند و لمینت شده پارچه های لمینیت شده به صورت عمده برای تولید ماسک و لباسهای ...
غلام رضا خداداد ، تلفن : ۵۵۲۱۲۳۵۱

‪۹۸/۱۲/۱۳ تولید صندلی آمفی تئاتر 
تاثیر سالن‌های آمفی‌تئاتر و سینما در رشد اقتصادی مراکز تجاری و تفریحی ایران تاثیر سالن‌های آمفی‌تئاتر و سینما در رشد اقتصادی ...
حامد خادم ، تلفن : 021-86127148

‪۹۸/۱۲/۰۱ نصب شیشه سکوریت و میرال
درب اتوماتیک با انواع اوپراتورهای چینی،ایرانی،موتور دانکر _المان ،سویس،ایتالیا با گارانتی  ●دودبند های ساختمانی جهت اخذ پایانکار شهر داری ●درب های فروشگاهی؛نمایشگاهی(ریلی،باد ...
مهدی کرمپور ، تلفن : 09128019489

‪۹۸/۱۱/۱۵ خرید و فروش کلیه قطعات یدکی و برقی تاور
تاورکرین اسمان خریدفروش وتامین قطعات تاورکرین وآسانسورهای کارگاهی آدرس: جاده مخصوص کرج نرسیده به گرمدره بعدازانبارمواداولیه دارو شماره های تماس: 09120862310 09332996769 02188306706 خرید قطعات یدکی خرید لوازم ...
علی سماواتی ، تلفن : 02188306706

‪۹۸/۱۱/۰۹ تولید و فروش جک و و قالب فولاد بتن جی 
کاریاران سپاروک  تولید و فروش جک و و قالب فولاد بتن جی  فولاد بتن جی تولیدوفروش انواع جک های ساختمانی دراندازهای مختلف قالب ...
محمد ایوبی ، تلفن : 09138060795

‪۹۸/۱۰/۰۷ نمایندگی رسمی دوربین کانن
نمایندگی رسمی دوربین کانن در تهران فروش انواع مدل های دوربین کانن در نمایندگی کانن فروش انواع دوربین کانن و لوازم ...
على طلائى علی طلائی ، تلفن : 02166464424

‪۹۸/۰۹/۲۳ :: فروش ابزار و یراق،انواع دستگیره کابین
تولید و فروش انواع دستگیره کابینت گراد،افرویی،شیپور کار و... با بهترین کیفیت و قیمت مناسب بدون واسطه و ارسال به تمام ...
0
عبادالله فرزانه ، تلفن : ۰۲۱۵۶۸۶۳۴۶۷

‪۹۸/۰۹/۱۱ :: تولید کننده انواع جعبه و دستمال کاغذی
مجموعه طراحی ، چاپ و سلولوزی نمونه با تجربه 20 ساله ، متخصص ترین مرکز تولید و عرضه انواع دستمال ...
0
علیمردانی علیمردانی ، تلفن : 02166979102

‪۹۸/۰۸/۱۷ فنرسازی و واشر بری
فنرسازی و واشر بری کبیر  فنر سازی کبیر تولیدکننده انواع فنر و واشرهای نسوز با بیش از ۳۰سال سابقه کار . قبول ...
محمد محمدخانی ، تلفن : 09123479384

‪۹۸/۰۸/۰۲ لوازم ارایشی
واردات و پخش لوازم آموزشگاهی آرایشی، شامل تمامی لوازم کاشت ناخن انواع سوهان برقی ناخن، مارکهای استرانگ 210 استرانگ 204 استرانگ 207 Strong 210 ماراتن چمپیون ...
0
لوازم ارایشی ، تلفن : 09121347325

‪۹۸/۰۷/۱۷ عینک افتابی
ارزان ترین با کیفیت ترین به روز ترین و مدرن ترین عینک های آفتابی وطبی  از ما بخواهید  فروشگاه های عینک برای ...
00
میلاد جیحانی ، تلفن : 09171103270

‪۹۸/۰۷/۰۹ :: فروش و عرضه انواع محصولات فرهنگی هنری
فروش و عرضه بیش از 7000 محصول فرهنگی مختلف متناسب با تمامی سلیقه ها و سنین و با تخفیف های ...
Mohsen Hemati ، تلفن : 02537847504

‪۹۸/۰۶/۱۴ تولید و پخش انواع زیرانداز و صندلی و چرخ
تولید و پخش انواع زیرانداز و صندلی و چرخ خرید گروه تولیدی ساینادو افتخار دارد به تولید و پخش زیرانداز مسافرتی ...
تولیدی ساینادو ، تلفن : 03133809558

‪۹۸/۰۵/۲۶ ساخت ،طراحی و اجرای کابینت و دکوراسیون
ساخت انواع کابینت اشپزخانه اعم از تمام ام دی اف هایگلاس ممبران چوب کمد دیواری جاکفشی دکور داخلی کانال تلگرام: bahaarkabin@ تماس ٠٩١٢۵٣۵۴۵٨٧ ...
بهار کابینت ، تلفن : 09125354587

‪۹۷/۱۲/۱۹ توالت فرنگی بیده
عرضه کننده توالت فرنگی -بیده توالت فرنگی بیده توالت فرنگی وسیله ای است که بین در لولایی و لگن توالت فرنگی ...
اقای نیکروش ، تلفن : 09122377385

‪۹۷/۱۲/۰۱ فروشگاه لوازم خانگی فرخی
کولرهای گازی بصورت عمده و تک تضمین قیمت فروش ویژه انواع لوازم خانگی و صوتی تصویری و سرمایشی و گوشی و... ...
فروشگاه فرخی ، تلفن : 09128331838

‪۹۷/۱۱/۲۷ تیز کردن قیچی پیتاژ
تیز کردن قیچی پیتاژ با مدیریت نباتی هیچ چیز بدتر از داشتن یک قیچی کند موقع برش و کوتاه کردن مو ...
بهنام نباتی ، تلفن : 09127401597

‪۹۷/۱۱/۱۱ دستگاه کارت خوان بدون نیاز به جواز کسب
فروش دستگاه کارت خوان سیار و فروش خود پرداز عابر بانک (ATM) 1-خرید قطعی **** 2- نمایندگی فروش در تمام کشور پذیرفته ...
0
کارت سلطانی ، تلفن : 09102649675

‪۹۷/۱۱/۰۸ فروش آنلاین گل در شیراز
فروش آنلاین گل در شیراز با بزرگترین و بروزترین سایت فروش گل در شیراز وب سایت گل رزا با جمع ...
all group ، تلفن : 09120563264

‪۹۷/۰۹/۱۸ پودر لوله بازکنی جنته
پودر لوله بازکن جنته نوین که جهت رفع گرفتگی لوله فاصلاب منزل و تمیز کردن آن استفاده می شود. کاربرد آسان ...
podrjanteh podrjanteh ، تلفن : 02166198757

‪۹۷/۰۹/۰۶ سرويس خواب يک نفره و دو نفره
فروشگاه معتبر کياگل فروش محصولات روتختي و روبالشي هاي يک نفره و دو نفره با برند کياگل در انواع طرح بندي هاي ...
با 09211137243 تماس بگیرید
rezahashemi rezahashemi ، تلفن : 09197459886

‪۹۷/۰۵/۲۰ پکیج فرولی ایتالیا
سپهر انرژی نمایندگی فروش پکیج فرولی با سه سال ضمانت شرکت ایرتمپ در مدلهای 24000 ، 32000 و فرولی 37000 با قابلیت ...
seieco.com سپهرانرژی ، تلفن : 03134449195

‪۹۷/۰۲/۲۴ تشک بادی روی آب طرح ایموجی
تشک بادی روی آب طرح ایموجی یکی دیگر از تشک های بادی جدید اینتکس در سال 2018 می باشد که ...
135000
تهران اینتکس ، تلفن : 02144282600

‪۹۷/۰۲/۲۴ تشک بادی روی اب طرح ایموجی
تشک بادی روی آب طرح ایموجی یکی دیگر از تشک های بادی جدید اینتکس در سال 2018 می باشد که ...
135000
تهران اینتکس ، تلفن : 02144282600

‪۹۷/۰۲/۲۴ قلعه بادی حفاظ دار سبز رنگ
قلعه بادی حفاظ دار سبز رنگ کوچک یکی از قلعه های بسیار زیبا و با طراحی دوست داشتنی است که ...
180000
تهران اینتکس ، تلفن : 02144282600

‪۹۷/۰۲/۲۴ استخر پیش ساخته اینتکس
استخر پیش ساخته گرد با عمق زیاد 2017 از جدید ترین استخر های پیش ساخته پرتابل شرکت اینتکس بوده که ...
2,900,000
تهران اینتکس ، تلفن : 02144282600

‪۹۷/۰۲/۲۴ استخر پیش ساخته 10 متری
استخر پیش ساخته 10 متری 2018 با لوازم کامل یکی از کامل ترین و بهترین استخر های پیش ساخته فریمی ...
4,800,000
تهران اینتکس ، تلفن : 02144282600

‪۹۷/۰۲/۲۴ جکوزی بادی اینتکس
جکوزی بادی 8 ضلعی اینتکس یکی از محبوب ترین جکوزی های بادی در سطح جهان می باشد که در دو ...
3,300,000
تهران اینتکس ، تلفن : 02144282600

‪۹۷/۰۲/۲۴ قایق بادی اکسکروشن اینتکس
قایق بادی اکسکروشن 4 در مدل جدید محصولی ساخته شده از جنس PVC چند لایه با روکش pvc با ظرفیت ...
470000
تهران اینتکس ، تلفن : 02144282600

‪۹۷/۰۲/۲۴ استخر پیش ساخته 10متری اینتکس
استخر پیش ساخته 10 متری 2017 اینتکس بزرگترین استخر پیش ساخته با طراحی مستطیلی شرکت اینتکس بوده که از کیفیت ...
4,200,000
تهران اینتکس ، تلفن : 02144282600

‪۹۷/۰۲/۲۴ تشک بادی داخل ماشین اینتکس
تشک بادی داخل ماشین در رنگ سبز فسفری یکی از بهترین وسیله های بادی سفری برای استفاده در صندلی های ...
170000
تهران اینتکس ، تلفن : 02144282600

‪۹۷/۰۲/۲۴ قلعه بادی ماشین طرح باربی
قلعه بادی ماشین طرح باربی همراه توپ محصول سال 2017 شرکت بست وی می باشد که با استفاده از جدید ...
150000
تهران اینتکس ، تلفن : 02144282600

‪۹۷/۰۲/۲۴ استخر پیش ساخته 10 متری
استخر پیش ساخته 10 متری 2018 با لوازم کامل یکی از کامل ترین و بهترین استخر های پیش ساخته فریمی ...
4,800,000
تهران اینتکس ، تلفن : 02144282600

‪۹۷/۰۱/۲۱ رادیاتور، حوله خشک کن و فن کویل اَمات
رادیاتور، حوله خشک کن و فن کویل همواره نازیبا و جاگیر بوده و کابوس طراحان، معماران و مصرف کنندگان به ...
شرکت اَمات ، تلفن : 88513824-5

‪۹۶/۱۱/۲۱ قطره بان
قطره بان چیست؟ قطره بان یک سرشیر کاهنده مصرف آب است که با ساده ترین و مقرون به صرفه ترین روش ...
25000
rastak rastak ، تلفن : ۰۹۱۲۰۷۲۲۸۷۸

‪۹۶/۱۱/۱۸ آجر عایق نسوز دیرگداز WWW.PARDISREF.IR
آجر عایق نسوز/دیرگداز/www.pardisref.ir/88341236 آجر عایق نسوز/دیرگداز/www.pardisref.ir/88341236 پردیس ریفرکتوری 88341236-7 88341236سیمان نسوزوعایق –خاک نسوزوعایق –آجر نسوزوعایق ––جرم نسوز-سکار های نسوز-پرلیت دانه بندی شده چسب نسوزوعایق-گچ ...
11
احمدی احمدی ، تلفن : 88341236

‪۹۶/۱۰/۲۷ قایق بادی اکسکروشن 4 اینتکس
قایق بادی اکسکروشن 4 در مدل جدید محصولی ساخته شده از جنس PVC چند لایه با روکش pvc با ظرفیت ...
470000
تهران اینتکس ، تلفن : 02144282600

‪۹۶/۱۰/۰۶ همه چی نصف قیمت بازار!
فروشگاه اینترنتی انتخاب عرضه مستقیم کالا از بانه به تمام نقاط ایران قیمتهارو حتما ببینید مقایسه کنید بعد خرید کنید. آدرس سایت: ...
فروشگاه اینترنتی انتخاب ، تلفن :

‪۹۶/۰۹/۲۶ هدایای تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی http://www.nobelgift.com ...
nobel gift ، تلفن : ۶۶۵۰۱۳۵۲-۰۲۱

‪۹۶/۰۹/۰۸ خرید چراغ رشد گیاه
keyword ...
3,650,000
shahla safari ، تلفن : 88575163

‪۹۶/۰۲/۱۵ فروش ویژه بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی
فروش ویژه ی بهترین دستگاه های تصفیه و فیلترهای آب خانگی با بهترین کیفیت موجود در بازار و تضمین اصالت و ...
لطفا تماس بگیرید
فروش تصفیه آب خانگی ، تلفن : 02188752360

‪۹۶/۰۲/۱۵ فروش تصفیه آب خانگی،فیلتر تصفیه آب خانگی
فروش ویژه ی بهترین دستگاه های تصفیه و فیلترهای آب خانگی با بهترین کیفیت موجود در بازار و تضمین اصالت ...
لطفا تماس بگیرید
فروش تصفیه آب خانگی ، تلفن : 02188752360

‪۹۶/۰۲/۱۳ کفپوش گرانولی، کفپوش لاستیکی پارکی
کفپوش گرانولی (لاستیکی) تولید شده از پودر لاستیک درجه یک، مطابق با آخرین تکنولوژی دنیا در رنگ ها و ضخامت ...
لطفا تماس بگیرید
شرکت تولیدی صنعتی بنکو ، تلفن : 02155606676

‪۹۶/۰۲/۱۳ بهین نو تولیدکننده کش های پنگوئن و پاندا
شرکت تولیدی صنعتی بهین نو (بنکو) به عنوان اولین تولید کننده کش حلقه ای در ایران در سال 1362 شروع ...
لطفا تماس بگیرید
شرکت تولیدی صنعتی بنکو ، تلفن : 02155606676

‪۹۶/۰۲/۱۳ ورق فوم EVA، ورق فوم صنعتی،فوم بسته بندی
ورق فوم های EVA بهین نو (بنکو) با دانسیته بالا با ضخامت 1 تا 32 میلی متر در رنگ های ...
لطفا تماس بگیرید
شرکت تولیدی صنعتی بنکو ، تلفن : 02155606676

‪۹۶/۰۲/۱۳ رول فوم EVA، فوم سایلنت، فوم پارکتی
شرکت بهین نو (بنکو) مفتخر است که تولید کننده رول فوم پلی اتیلن، LDP-EVA-EPDM در ایران می باشد و با ...
لطفا تماس بگیرید
شرکت تولیدی صنعتی بنکو ، تلفن : 02155606676

‪۹۶/۰۲/۱۳ دیوارپوش مهد کودک، کفپوش مهدکودک
دیوارپوش مهدکودک بهین نو (بنکو) یکی از راهکارهای بسیار مناسب برای پوشش دیوار مکان‌هایی چون اتاق کودک یا مهد کودک‌ها و ...
لطفا تماس بگیرید
شرکت تولیدی صنعتی بنکو ، تلفن : 02155606676

‪۹۶/۰۲/۱۳ فروش کفپوش تاتامی، کفپوش تاتامی مهد کودک
شرکت تولیدی صنعتی بهین نو (بنکو) به عنوان نخستین شرکت تخصصی در زمینه تولید تاتامی در ایران با بهره گیری ...
لطفا تماس بگیرید
شرکت تولیدی صنعتی بنکو ، تلفن : 02155606676

‪۹۶/۰۲/۱۳ فوم پشت چسب دار، فوم EVA پشت چسب دار
شرکت تولیدی بهین نو (بنکو) امکان چسب دار کردن انواع اجناس و اقسام فوم ها و اسفنج های صنعتی شامل: فوم ...
لطفا تماس بگیرید
شرکت تولیدی صنعتی بنکو ، تلفن : 02155606676

‪۹۶/۰۲/۰۷ ابزارهای پایش و اندازه گیری
در هر سامانه ای برای اطمینان از صحت عملکرد از باز خورد خود سامانه استفاده می شود. در سامانه ...
تماس بگیرید
agahi AGAHIIO ، تلفن : 22064967

‪۹۶/۰۲/۰۶ فروش فوم، فوم رول، رول فوم، فوم سایلنت
فوم رول، رول فوم، فوم رولی، رول فوم پلی اتیلن، فوم سایلنت، سایلنت، فوم رول سایلنت، فوم پارکت، رول فوم ...
لطفا تماس بگیرید
شرکت تولیدی صنعتی بنکو ، تلفن : 02155606676

‪۹۶/۰۲/۰۶ ورق فوم EVA، فوم بسته بندی،فوم پلی اتیلن
ورق فوم EVA، ورق فوم، ورق فوم فشرده، فوم EVA ، قطعات فومی، فوم پازلی، فوم ارتوپدی، فوم بسته بندی شرکت ...
لطفا تماس بگیرید
شرکت تولیدی صنعتی بنکو ، تلفن : 02155606676

‪۹۶/۰۲/۰۶ کفپوش گرانولی، کفپوش لاستیکی،کفپوش پارکی
کفپوش گرانولی لاستیکی پارکی با کیفیت و مرغوبیت ویژه در مجموعه تولیدی صنعتی بهین نو (بنکو) تولید می گردد . این ...
لطفا تماس بگیرید
شرکت تولیدی صنعتی بنکو ، تلفن : 02155819568

‪۹۶/۰۲/۰۶ تاتامی ، کفپوش تاتامی ، کفپوش مهدکودک
شرکت تولیدی صنعتی بهین نو (بنکو) به عنوان نخستین شرکت تخصصی در زمینه تولید تاتامی در ایران با بهره گیری ...
لطفا تماس بگیرید
شرکت تولیدی صنعتی بنکو ، تلفن : 02155819568

‪۹۶/۰۲/۰۶ بهین نو تولیدکننده قطعات فومیEVA سه بعدی
شرکت تولیدی صنعتی بهین نو (بنکو) به عنوان اولین تولیدکننده فوم EVA 3 بعدی در ایران می باشد. این شرکت ...
لطفا تماس بگیرید
شرکت تولیدی صنعتی بنکو ، تلفن : 02155606676

‪۹۶/۰۲/۰۶ فروش درزگیر فومی، فوم EVA پشت چسب دار
شرکت تولیدی صنعتی بهین نو (بنکو) قادر به تولید نوار درزگیر پشت چسب دار در اجناس مختلف می باشد. اجناسی از ...
لطفا تماس بگیرید
شرکت تولیدی صنعتی بنکو ، تلفن : 02155606676

‪۹۶/۰۲/۰۶ بنکو تولید کننده فوم، فوم رول، فوم EVA
شرکت تولیدی صنعتی بهین نو (بنکو) اولین و بزرگترین تولید کننده رول فوم پلی اتیلن و EVA در ایران با ...
لطفا تماس بگیرید
شرکت تولیدی صنعتی بنکو ، تلفن : 02155819568

‪۹۶/۰۲/۰۶ فروش چمن مصنوعی، چمن مصنوعی تزئینی
شرکت تولیدی صنعتی بهین نو (بنکو) چمن نما و چمن تزئینی انواع چمن های فضای سبز و نماهای ساختمانی چمن های مصنوعی تزئینی ...
لطفا تماس بگیرید
شرکت تولیدی صنعتی بنکو ، تلفن : 02155819568

‪۹۶/۰۲/۰۶ فروش دیوار پوش مهدکودک، تجهیزات مهد کودک
شرکت تولیدی صنعتی بهین نو (بنکو) با توجه به سابقه تولید دیرینه به عنوان اولین تولید کننده فوم و سایر ...
لطفا تماس بگیرید
شرکت تولیدی صنعتی بنکو ، تلفن : 02155819568

‪۹۶/۰۲/۰۶ فوم پشت چسب دار، فوم پلی اتیلن، فوم PVC
شرکت تولیدی صنعتی بهین نو (بنکو) امکان چسبدار کردن انواع و اقسام فوم ها و اسفنج های صنعتی شامل فوم پلی ...
لطفا تماس بگیرید
شرکت تولیدی صنعتی بنکو ، تلفن : 02155819568

‪۹۶/۰۲/۰۶ عایق الاستومریک حرارتی برودتی، عایق فوم
عایق الاستومریک حرارتی برودتی، عایق فوم الاستومری، عایق الاستومری رولی شرکت تولیدی صنعتی بهین نو (بنکو) عایق الاستومری رولی عایق الاستومری رولی دارای ...
لطفا تماس بگیرید
شرکت تولیدی صنعتی بنکو ، تلفن : 02155606676

‪۹۶/۰۲/۰۶ لمینت فوم رول EVA،لمینت فوم فویل دار EVA
لمینت فوم رول EVA، لمینت فوم فویل دار EVA، لمینت کاغذ و پارچه شرکت تولیدی صنعتی بهین نو (بنکو) با استفاده ...
لطفا تماس بگیرید
شرکت تولیدی صنعتی بنکو ، تلفن : 02155606676

‪۹۶/۰۲/۰۶ فوم آجدار، فوم رول EVA آجدار، فوم EVA
فوم آجدار، فوم رول EVA آجدار، آجدار کردن فوم EVA شرکت تولیدی صنعتی بهین نو (بنکو) با استفاده از مدرن ترین ...
لطفا تماس بگیرید
شرکت تولیدی صنعتی بنکو ، تلفن : 02155606676

‪۹۶/۰۲/۰۶ کش حلقه ای، کش پول، کش بسته بندی
شرکت بهین نو (بنکو) به عنوان اولین تولید کننده کش حلقه ای در ایران در سال 1362 شروع بکار کرد. ...
لطفا تماس بگیرید
شرکت تولیدی صنعتی بنکو ، تلفن : 02155606676

‪۹۵/۱۱/۳۰ فومینو تولیدکننده انواع فوم EVA ،رول فوم
فومینو تولید کننده انواع فوم EVA با ضخامت های مختلف و متنوع ترین رنگ بندی گروه تولیدی فومینو تولید کننده انواع ...
لطفا تماس بگیرید
فومینو ، تلفن : 02122856280

‪۹۵/۱۱/۳۰ فومینو تولیدکننده انواع فوم پشت چسب دار
فومینو تولید کننده انواع فوم پشت چسب دار گروه تولیدی فومینو تولید کننده انواع فوم پشت چسب دار یک رو و ...
لطفا تماس بگیرید
فومینو ، تلفن : 02122856280

‪۹۵/۱۱/۳۰ فومینو تولیدکننده ورق فوم EVA ،فوم فشرده
فومینو تولید کننده ورق فوم EVA فومینو تولید کننده انواع ورق فوم EVA از قبیل ورق فوم بازاری، ورق فوم فشرده ...
لطفا تماس بگیرید
فومینو ، تلفن : 02122856280

‪۹۵/۱۱/۳۰ فومینو تولیدکننده انواع کفپوش مهد کودک
فومینو تولید کننده انواع کفپوش و دیوارپوش مهد کودکی فومینو تولید کننده انواع کفپوش و دیوارپوش جهت ایمن سازی و تجهیز ...
لطفا تماس بگیرید
فومینو ، تلفن : 02122856280

‪۹۵/۱۱/۳۰ فومینو تولیدکننده انواع فوم رول
فومینو تولید کننده فوم رول گروه تولیدی فومینو تولید کننده رول فوم (پفکی) در ضخامت و متراژ مختلف با متنوع ترین ...
لطفا تماس بگیرید
فومینو ، تلفن : 02122856280

‪۹۵/۱۱/۱۹ فروش محصولات آرايشي برند با جوايز
با يکبار خريد از ما هميشه مشتري ما خواهيد شد. آدرس تلگرام: https://t.me/joinchat/AAAAAEGPQGjua_QusddZ1g ...
توافقي
forough rasooli ، تلفن : 09215886213

‪۹۵/۱۱/۱۳ فروش میز نقشه کشی
قابل توجه موسسات آموزشی، هنرستانها،ارگانهای دولتی و خصوصی تعدادی میز نقشه کشی در حد نو یکجا به فروش میرسد. تلفن تماس : ...
0
نوآوران موسسه نوآوران ، تلفن : 34577884

‪۹۵/۱۱/۰۷ جدیدترین ردیاب دست بندی ساعت مچی -
فروش و پشتیبانی: 09120750932 – 09120132883 – 02186083705 والدین می توانند توسط یک دستگاه GPS (ردیاب) ...
کیم کالا . ، تلفن : 02186081142

‪۹۵/۱۱/۰۷ فروش ردیاب شخصی آهنربایی - 09120132883
فروش و پشتیبانی: 09120750932 – 09120132883 – 02186083705 با تهیه ردیاب شخصی آهنربایی این امکان را ...
کیم کالا . ، تلفن : 02186081142

‪۹۵/۱۱/۰۷ ردیاب ضد آب و ضد ضربه مجهز به سنسور ضربه
فروش و پشتیبانی: 09120750932 – 09120132883 – 02186083705 جی پی اس ردیاب شخصی ضد آب و ...
کیم کالا . ، تلفن : 02186081142

‪۹۵/۱۱/۰۳ فروش سانترال نیوراک مدل NewRock OM4-2S
سانترال نیوراک مدل OM4-2S یک IP-PBX all-in-one است که دارای 2 پورت FXS برای تلفن آنالوگ و 2 پورت اترنت ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۱/۰۳ فروش گوشی تلفن Granstream GXP 1105
با خرید تلفن تحت شبکه Granstream GXP 1105 ارتباطی آسان و امن را برای کاربران خود فراهم آورید. گوشی تلفن تحت ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۱/۰۳ نرم افزار لینک
اگر مجموعه ی شما یک سازمان بزرگ با دفاتر متعدد است که درحال حاضر ارتباط بین کاربرانتان زیاد است به ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۱/۰۳ بانک اطلاعات فروشندگان پوشاک مردانه
فقط مخصوص استان تهران مشخصات درج شده شامل ( نام فروشگاه و یا مرکز ، نام فرد مسئول ، آدرس و ...
15000
سینا حیاتی حیاتی ، تلفن :

‪۹۵/۱۰/۱۸ فروش انواع فیش bnc وفیش تبدیل BNC to AV
فروش و پخش انواع فیش بی ان سی bnc دوربین مداربسته به صورت عمده و تکی در تهران فیش BNC ...
500
محسن زیارتی ، تلفن : ۰۲۱۶۶۷۶۱۰۵۳ – 02166349410 – ۰۲۱۶۶۷۶۱۰۶۲

‪۹۵/۱۰/۰۵ سماور زغالی ایرانی 6 لیتری و 3 لیتری
انواع سماور زغالی ایرانی درجه یک عمده و خرده تولید و توزیع ارسال به سراسر کشور توسط پست-تیپاکس-باربری و... ارسال به خارج از کشور ...
مهرداد بنی فاطمه ، تلفن : 04142263141

‪۹۵/۱۰/۰۵ ماشین اصلاح صورت
ماشین اصلاح صورت ماشین اصلاح فیلیپس بهترین گزینه و بهترین ماشین اصلاح روز دنیا مناسبترین قیمت و بهترین کیفیت ماشین اصلاح فیلیپس ماشین اصلاح فیلیپس ...
0
مهدی تیر چرخ ، تلفن : 02177948356

‪۹۵/۱۰/۰۵ قیچی میس
قیچی میس قیچی میس بهترین انتخاب برای آرایشگر هایی که بدنبال یک قیچی با قیمت مناسب و کارایی قابل قبول هستند. ...
0
مهدی تیر چرخ ، تلفن : 02177948356

‪۹۵/۱۰/۰۵ قیچی آرایشگاه
قیچی آرایشگاه یک قیچی با کیفیت و قیمت مناسب و خوش دست قیچی میس با قابلیت خود تیز کن و همچنین ...
0
مهدی تیر چرخ ، تلفن : 02177948356

‪۹۵/۱۰/۰۵ ماشین اصلاح فیلیپس AT890
ماشین اصلاح فیلیپس AT890 حالت دوگانه ( شبکه ای تیغه ها) ماشین اصلاح صورت وال، به گونه ای طراحی شده اند ...
0
مهدی تیر چرخ ، تلفن : 02177948356

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش گوشی تلفن آی پی T46G یلینک
یکی از قدرتمند ترین تلفن های ویپ یالینک مدل T46G می باشد که توسط شرکت کاوا ارتباطات هوشمند نماینده رسمی ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش گیتوی های دست دوم تنور
گیت وی های تنور محصول کشور آمریکا هستند که دارای بالاترین کیفیت صدا هستند. طراحی و ساخت گیتوی های تنور ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88582443

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش گوشی تلفن Yealink T41P
گوشی تلفن Yealink T41P نسل جدیدی از تلفن های تحت شبکه شرکت Yealink می باشد که کیفیت بالا و مزیت ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ The best service center for Newrock prod
Kava Intelligent Communications is Newrocktech’s local distributor in Iran. Newrocktech innovates VoIP products. They offer wide range of VoIP products ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ مبدل آنالوگ ترکیبی HX411 شرکت فناوری نیوراک (Newrocktech)
مبدل آنالوگ ترکیبی یا ATA شرکت فناوری نیوراک از سری محصولات HX می باشد . ATA های سری HX4XX شرکت ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88583140

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش آداپتور تلفنی آنالوگ نیوراک مدل HX402
آداپتور Newrock مدل HX402 به دلیل داشتن 2 پورت FXS و پشتیبانی از پروتکل SIP، می تواند به عنوان یک ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش آداپتور تلفني نيوراک مدل Newrock HX411
با خريد آداپتور Newrock مدل HX411 يک خط شهري آنالوگ وارد سيستم ويپ مي شود و 1 دستگاه تلفن و ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ مبدل آنالوگ ترکیبی HX422 شرکت نیوراک (Newrocktech)
مبدل های آنالوگ ساختار کوچکی از مبدل آنالوگ ترکیبی یا ATA شرکت فناوری نیوراک از سری محصولات HX می باشد ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88583140

‪۹۵/۱۰/۰۳ مبدل آنالوگ به ویپ HX402 شرکت فناوری نیوراک (Newrocktech)
مبدل آنالوگ یا ATA شرکت فناوری نیوراک از سری محصولات HX می باشد . مبدل های آنالوگ شرکت فناوری نیوراک ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش گیتوی ها و سانترال های سخت افزاری نیوراک
گیتوی ها و سانترال های سخت افزاری نیوراک را فقط با گارانتی نماینده نیوراک در ایران بخرید . کاوا ارتباطات ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ کاوا عرضه کننده تجهیزات نیوراک در ایران
شرکت کاوا ارتباطات هوشمند نماینده رسمی محصولات نیوراک در ایران می باشد. کاوا ارتباطات هوشمند از ابتدای ورود محصولات نیوراک ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ کاوا نماینده فروش محصولات نیوراک در ایران
شرکت کاوا ارتباطات هوشمند نماینده رسمی فروش نیوراک در ایران از سال 1386 اقدام به ارائه برترین برند های ویپ ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ نماینده رسمی فروش و پخش گیتوی های نیوراک
اگر در راه اندازی یا توسعه تجهیزات VoIP بدنبال گیتوی های متنوع، با کیفیت و قیمت مناسب هستید، بهترین پیشنهاد ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ مبدل آنالوگ به آی پی نیوراک مدل Newrock HX422
با خرید آداپتور Newrock مدل HX422، می توان 2 خط شهری و 2 عدد تلفن یا دستگاه فکس آنالوگ را ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ کاوا نماینده فروش IP PBX های نیوراک در ایران
استفاده از سانترال آی پی (IP PBX)، برای شرکت هایی که می خواهند تمام سیستم تلفنی را بصورت متمرکز در ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش انواع ATA های نیوراک
آداپتورها یا ATA ها، تجهیزات ساده ای هستند که شما می توانید از آنها بعنوان مبدل آنالوگ به آی پی ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ نصب و راه اندازی گیتوی های نیوراک در ایران
شرکت کاوا ارتباطات هوشمند نماینده رسمی محصولات نیوراک در ایران طی اقدامی بی سابقه اقدام به ارائه دایکیومنت های آموزش ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88582443

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش سانترال نیوراک مدل NewRock OM4-1S/1
سانترال نیوراک مدل OM4-1S/1 یک IP-PBX all-in-one است که دارای 1 رابط FXO برای خط شهری و 1 رابط FXS ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ گیتوی MX8-4FXS فناوری نیوراک (Newrocktech)
گیتوی MX8-4FXS فناوری نیوراک (Newrocktech) یکی از محصولات سری MX8 شرکت فناوری نیوراک می باشد که از 4 پورت آنالوگ ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88583140

‪۹۵/۱۰/۰۳ تخفیف ویژه گوشی های Yealink VP2009
شرکت کاوا ارتباطات هوشمند با بررسی نیاز بازار و همچنین سیاست قیمت گذاری گوشی های تلفن کمپانی Yealink، بر روی ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش گوشی تلفن Yealink T42G
گوشی تلفن Yealink T42G IP phone با ضمانت یکساله ، کیفیت و قیمت مناسب توسط شرکت کاوا ارتباطات هوشمند به ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش سانترال نیوراک مدل NewRock OM4-2S
سانترال نیوراک مدل OM4-2S یک IP-PBX all-in-one است که دارای 2 پورت FXS برای تلفن آنالوگ و 2 پورت اترنت ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش سانترال وایرلس نیوراک مدل WROCK2011
سانترال بی سیم WROC2011 توانایی اتصال به 1 تلفن و یا دستگاه فکس آنالوگ و 1 خط شهری را دارد ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ گیتوی سری MX60 شرکت فناوری نیوراک (Newrocktech)
گیتوی های سری MX60 یکی از سری محصولات شرکت فناوری نیوراک (Newrocktech) می باشد . گیتوی سری MX60 می تواند ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88583140

‪۹۵/۱۰/۰۳ گیت وی MX60-48 FXS فناوری نیوراک
گیت وی MX60-48 FXS یکی از محصولات سری MX60 شرکت فناوری نیوراک می باشد که برای کاربرد های چند منظوره ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ گیتوی MX60-16 FXS فناوری نیوراک (Newrocktech)
گیتوی MX60-16 FXS یکی از محصولات سری MX60 شرکت فناوری نیوراک می باشد که دارای 16 پورت FXS می باشد. ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88583140

‪۹۵/۱۰/۰۳ گیت وی MX8-8FXO فناوری نیوراک (Newrocktech)
گیت وی MX8-8FXO فناوری نیوراک (Newrocktech) یکی از محصولات سری MX8 شرکت فناوری نیوراک می باشد که از 8 خط ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88583140

‪۹۵/۱۰/۰۳ گیتوی MX60-16S/16 فناوری نیوراک (Newrocktech)
گیتوی MX60-16S/16 یکی از محصولات سری MX60 شرکت فناوری نیوراک می باشد که دارای 16 پورت FXS و 16 پورت ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88583140

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش گیتوی مدل MX60-48S نیوراک با 25% تخفیف
MX60-48S یکی از قدرتمند ترین گیت وی های تولیدی شرکت Newrock با 48 پورت FXS می باشد. خصوصیات گیت وی MX60-48S ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش گیتوی MX8-8FXS فناوری نیوراک (Newrocktech)
گیتوی MX8-8FXS فناوری نیوراک (Newrocktech) یکی از محصولات سری MX8 شرکت فناوری نیوراک می باشد که از 8 پورت آنالوگ ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88583140

‪۹۵/۱۰/۰۳ سانترال بیسیم نیوراک مدل WROCK2002
سانترال بی سیم نیوراک مدل WROC2002 با داشتن 2 پورت FXS توانایی اتصال به 2 تلفن و یا دستگاه فکس ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش سانترال نیوراک مدل NewRock OM4-2S/2
سانترال نیوراک مدل OM4-2S/2 یک IP-PBX all-in-one است که دارای 2 پورت FXO برای خط شهری، 2 پورت FXS برای ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش پیجر ویپ شرکت کاوا ارتباطات هوشمند
پس از مدت ها تلاش سرانجام شرکت کاوا ارتباطات هوشمند پیجر ویپ خود را روانه بازار کرد. پیجر ویپ کاوا ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88582443

‪۹۵/۱۰/۰۳ نصب و راه اندازی ویپ توسط کاوا ارتباطات هوشمند
برای نصب و راه اندازی ویپ بهتر هست در ابتدا از یک تیم مشاوره ای خوب که سابقه لازم را ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88582443

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش گوشی تلفن کنفرانس رومیزی پلیکام
اکثر سازمان های بزرگی که دارای سالن ویدئو کنفرانس یا سالن جلسات هستند برای ارتباط با تلفن شهری و دعوت ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88582443

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش گوشی تلفن 2110 گرنداستریم
گوشی تلفن 2110 گرنداستریم با کیفیت ساخت فوق العاده و دارای 4 اکانت SIP می باشد . کیفیت صدای HD ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88583140

‪۹۵/۱۰/۰۳ مشاوره ویپ و ویدئو کنفرانس کاوا
بهتر هست قبل از انجام پروژه های ویپ و ویدئو کنفرانس از یک مشاور حرفه ای و با تجربه استفاده ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ نصب و راه اندازی سانترال ویپ در ایران
امروزه بهترین گزینه برای سانترال تلفنی، سانترال ویپ می باشد . سانترال ویپ چیست ؟ سانترال ویپ یک مرکز تلفن ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش گوشی WiFi کلیپ کام
یکی از بیشترین موارد استفاده از گوشی WiFi در مکان هایی است که فاقد کابل کشی شبکه هستند. البته در ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ کاوا ارتباطات هوشمند نماینده رسمی newrocktech
کاوا ارتباطات هوشمند نماینده رسمی newrocktech در ایران می باشد . شرکت newrocktech محصولات متنوعی در زمینه تجهیزات ویپ روانه ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش گوشی WiFi کلیپ کام
یکی از بیشترین موارد استفاده از گوشی WiFi در مکان هایی است که فاقد کابل کشی شبکه هستند. البته در ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش تلفن واي فاي Clipcomm KWP200 با قيمت مناسب
تلفن واي فاي امروز در بيشتر سازمان ها و شرکت هاي بزرگ و کوچک مورد استفاده قرار مي گيرد . ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش تجهیزات ویدئو کنفرانس Polycom
اگر به دنبال یک سیستم ویدئو کنفرانس سخت افزاری با امکانات کامل و قابلیت های فراوان هستید، برند Polycom را ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش گوشی های تلفن گرنداستریم در ایران
تلفن گرنداستريم ساخت کشور آمريکا بوده و به لحاظ کيفيت ساخت واقعا بي نظير هست. شما به ندرت مي توانيد ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش گوشي هاي تلفن IP گرنداستريم
اگر به دنبال خريد گوشي تلفن IP هستيد گرنداستريم برندي با کيفيت و وضوح صداي بالا مي باشد. گرنداستريم محصول ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش گیتوی گرند استریم در ایران
گیتوی گرند استریم بر حسب نیاز در مدل های 4، 8 و 24 پورت تولید می گردد . شما می ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش کارت سنگوما A400
کارت های سنگوما با قابلیت پشتیبانی از فکس می توانند به عنوان ماژول واسط در فکس سرور ها مورد استفاده ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش کارت سنگوما مدل A200
کارت سنگوما مدل A200 با سرعت بالا در همزماني ساعت کانال هاي صوتي باعث لمس سرعت براي کاربر خواهد شد. ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش محصولات گرند استریم در ایران
هدف اصلی شرکت گرنداستریم ، تبدیل شدن به تامین کننده برتر محصولات جدید و نوآورانه صوتی، تصویری و حفاظتی مبتنی ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ 40% تخفیف گوشی های Snom360
گوشی های تلفن Snom360 دارای 2 پورت شبکه و 12 خط برای ثبت در سرور SIP بهترین انتخاب از بابت ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش انواع تلفن های تحت شبکه گرند استریم (Grandstream IP Phone)
اگر در فکر راه اندازی یا توسعه سیستم تلفنی تحت شبکه در سازمانتان هستید، استفاده از گوشی های امریکایی گرند ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ مزایای استفاده از Microsoft Lync چیست ؟
از کنترل بیشتر تا مدیریت بهتر کارایی بیشتر، تجهیزات کمتر صرف زمان کمتر، کیفیت بالاتر هزینه کمتر، سود دهی بیشتر سازمان ها، شرکت ها ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ خرید انواع تلفن های آی پی اسنوم با گارانتی معتبر
در خرید تلفن های تحت شبکه شاید به دنبال گوشی های با کیفت و قیمت مناسب باشید. در اینصورت تلفن ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش گیت وی های ویپ توسط شرکت کاوا
شرکت کاوا ارتباطات هوشمند گیتوی های ویپ 2 تا 96 پورت را با بهترین قیمت ارائه می کند. گیتوی های نیوراک، ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ خرید گیتوی VoIP از شرکت کاوا
گیتوی وسیله ایست که نقش مبدل آنالوگ به آی پی را در سیستم های تلفنی ویپ بر عهده دارد. شما ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش انواع گیت وی های ویپ VoIP Gateway
شرکت کاوا ارتباطات هوشمند بعنوان نماینده فروش گیت وی های ویپ، فعالیت گسترده ای در این زمینه دارد. برندهای معتبر ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ نماینده فروش تجهیزات بیسیم پلیکام در ایران (کاوا ارتباطات هوشمند)
به راحتی در طبقات و اتاق های سازمانتان راه بروید و صحبت کنید. ارتباط صوتی واضح و شفاف در بستر ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ انتقال خط از طریق سیستم تلفنی VoIP
ممکن است بخواهید یک یا چند خط از خطوط تلفن شرکتتان را به مکانی انتقال دهید که امکانات مخابراتی در ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ یکپارچه سازی ارتباطات از طریق نرم افزار Microsoft Lync Server 2010
نرم افزار Lync یک نرم افزار یکپارچه سازی ارتباطات در سطح Enterprise است که قابلیت فراهم کردن ارتباط ساده، ارزان ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ نرم افزار Lync Microsoft
آیا تا بحال نیاز برقراری یک ارتباط یکپارچه چند جانبه صوتی تصویری ، به اشتراک گذاری یک فایل و ... ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ ارزانترین گوشی های آی پی (IP Phone)
تلفن های آی پی زیر جزء ارزانترین گوشی های VoIP هستند. Yealink T20 IP Phone Yealink T18P یالینک Grandstream BT200 IP Phone گرنداستریم Yealink ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش دستگاه ویدیوکنفرانس پلی کام Polycom PVX
این محصول شرکت پلی کام یکی از قوی ترین پایانه های ویدیوکنفرانس موجود در بازار می باشد. دستگاه Polycom PVX ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش دستگاه ویدئوکنفرانس پلیکام POLYCOM QDX 6000
ترمینال ویدئوکنفرانس QDX 6000 شرکت پلیکام تصاویر با وضوح استاندارد ارائه می دهد. این ترمینال قابلیت اتصال مستقیم به کامپیوتر، ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش دستگاه ویدئوکنفرانس Polycom مدل HDX 6000
این ترمینال ویدئوکنفرانس شرکت پلی کام علاوه بر اقتصادی بودن، کیفیت تصویری با وضوح بالا ارائه می کند. این محصول ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش دستگاه ویدیوکنفرانس Polycom مدل HDX 7000
پلی کام HDX 7000 محصولی مناسب برای کسانی است که به کیفیت تصویر بالا نیاز دارند و به دنبال پایانه ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش دستگاه ویدیوکنفرانس پلیکام HDX 8000
این محصول پلیکام یکی از بهترین پایانه های ویدیوکنفرانس برای کاربردهایی است که تصویری با وضوح بالا نیاز است. پلیکام ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش تلفن گرنداستریم مدل Grandstream GXP1100 با 11% تخفیف
گوشی گرنداستریم مدل Grandstream GXP1100 یک تلفن آی پی مناسب برای شرکت های کوچک است و دارای 2 خط و ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش تلفن دکت پلیکام مدل Polycom Kirk 2010 با 20% تخفیف
گوشی دکت Polycom Kirk 2010 یک گوشی سبک و کاربردی از سری محصولات شرکت پلیکام می باشد . این گوشی ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش پیجر سیپ شرکت کاوا ارتباطات هوشمند
دنیای سیستم های تلفنی نیازهای مختلفی مطرح می گردد . یکی از این نیاز های پیجر سیپ می باشد . ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-26214105-8

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش مرکز تماس آوایا توسط شرکت کاوا
مرکز تماس آوایا مناسب برای شرکت های کوچک تا متوسط می باشد . امروزه بیشتر کشور های آمریکای شمالی از ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88582443

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش گوشی های شبکه گرنداستریم
گوشی های شبکه گرنداستریم در طرح ها و مدل های مختلف ، مناسب برای شرکت های کوچک و بزرگ می ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88582443

‪۹۵/۱۰/۰۳ گوشی بیسیم وای فای کلیپ کام
گوشی بیسیم وای فای کلیپ کام که به تازگی توسط شرکت کاوا ارتباطات هوشمند در ایران عرضه می گردد می ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88582443

‪۹۵/۱۰/۰۳ خرید و فروش گیتوی های دست دوم کوئینتوم ت
کاوا ارتباطات هوشمند عرضه کننده تجهیزات ویپ نو و دست دوم در ایران به تازگی اقدام به فروش گیتوی های ...
مهدی نظری ، تلفن : 88687665 -021

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش گوشی تلفن دکت در ایران
یکی از راهکار های تلفن بیسیم در سیستم های تلفنی استفاده از گوشی تلفن دکت می باشد . گوشی تلفن ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-26214105-8

‪۹۵/۱۰/۰۳ سرور تلفنی فارسی نفس، تولید شرکت کاوا
این روز ها با توجه به پیشرفت سریع تلکنولوژی، سیستم های تلفنی هم رشد چشمگیری داشتند . در کشورعزیز مان ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ نرم افزار فارسی سانترال تولید کاوا ارتباطات هوشمند
خیلی وقت ها به دنبال یه نرم افزار فارسی سانترال می گردیم که کاملا فارسی باشه، شلوغی های الستیکس فارسی ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش کارت تلفنی Sangoma A400
کارت های سنگوما با قابلیت پشتیبانی از فکس می توانند به عنوان ماژول واسط در فکس سرور ها مورد استفاده ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش کارت Sangoma A200
کارت Sangoma A200 با قابلیت پشتیبانی از 2 تا 24 پورت آنالوگ می باشد . کارت های سنگوما بهترین گزینه ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش کارت تلفنی سنگوما A400
کارت سنگوما A400 با امکان پشتیبانی از ماژول سخت افزاری اکو باعث حذف اکو و نویز خواهد شد . استفاده ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش کارت تلفنی سنگوما مدل A200
کارت تلفنی سنگوما با قابلیت پشتیبانی از 2 تا 24 پورت آنالوگ می باشد . کارت تلفنی سنگوما با قابلیت ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش کارت تلفنی ایوان سنگوما مدل A101
کارت ایوان سنگوما مدل A101 یکی از محصولاتی است که در رده کارت های دیجیتال می باشد . کارت های ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش کارت E1 سنگوما مدل A101
کارت E1 سنگوما مدل A101 با قابلیت پشتیبانی از 30 تماس همزمان روی یک خط ایوان می باشد . کارت ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ مزایای سیستم های ویدئو کنفرانس
از مزایای ویدئو کنفرانس می توان به صرفه جویی در زمان ، صرفه جویی در هزینه ها، برقراری ارتباط زنده ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش آی پی فون وایرلس Clipcomm KWP200
آی پی فون وایرلس Clipcomm KWP200 ساخت کشور کره جنوبی سازگار با سیستم های تلفنی مبتنی بر IP با پشتیبانی ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش گوشی تلفن Grandstream GXP 1200
اگر به دنبال یک IP Phone باکیفیت و قیمت مناسب برای سازمان خود هستند استفاده از گوشی تلفن Grandstream GXP ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش محصولات نیوراک
شرکت نیوراک با ارایه طیف وسیعی از محصولات در بخش Voice Over IP به عنوان یکی از شرکت های صاحب ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ تجهیزات بی سیم پلی کام
گاهی نیاز می شود هنگام حرکت در سازمان مکالمه تلفنی داشته باشید یا اینکه تردد شما درون سازمان بین طبقات ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ ویدیو کنفرانس پلیکام
نیاز بشر به برقراری ارتباط صوتی و تصویری از راه دور به منظور صرفه جویی در هزینه‌ های سفر و ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ گوشی های آی پی گرنداستریم
شما بهترین کیفیت ارتباطی از طریق VoIP را می خواهید، اما این امر تنها با شناخت کامل محصولات کمپانی های ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ برقراری مکالمه رایگان بین شعب سازمانتان در نقاط مختلف کشور
اگر شرکت یا سازمانتان دارای دو یا چند دفتر یا شعبه در سطح شهر، استان یا حتی کشور باشد، با ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ کاوا بزرگترین مرکز فروش و تعمیرات تجهیزات ویدیو کنفرانس پلیکام
تا به امروز سازمان های بسیاری از فناوری ویدئوکنفرانس استفاده نموده و با کمک این تکنولوژی موفق به کاهش هزینه ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ کاوا ارائه دهنده محصولات ویدئو کنفرانس پلیکام
شرکت کاوا ارتباطات هوشمند بعنوان بزرگترین مرکز فروش و تعمیرات محصولات Polycom با سال ها تجربه در زمینه سیستم های ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ تلفن های بی سیم پلیکام
برای داشتن یک سیستم تلفنی بی سیم با کیفیت و یک فضای تحت پوشش خوب شما نیازمند یک سری تجهیزات ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش ویژه تجهیزات VoIP در شرکت کاوا
جشنواره فروش تجهیزات ویپ به مناسبت پایان سال 1391 در شرکت کاوا ارتباطات هوشمند، تخصصی ترین شرکت VoIP ایران برگزار ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش ویدئو کنفرانس پلیکام
در زمینه ویدئو کنفرانس به جرات می توان شرکت پلیکام را جزء تولید کنندگان درجه یک قرار داد. محصولات متنوع ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش دستگاه ویدئو کنفرانس پلیکام HDX 9000
این محصول شرکت پلیکام یکی از قوی ترین پایانه های ویدئو کنفرانس موجود در بازار است. علاوه بر پشتیبانی ویدئو ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ فروش تجهیزات ویدیو کنفرانس
شرکت کاوا ارتباطات هوشمند تخصصي ترين مرکز مشاوره، طراحي و پياده سازي انواع سامانه هاي صوتي و تصويري با استفاده ...
مهدی نظری ، تلفن : 021-88687665

‪۹۵/۱۰/۰۳ با ویدئوکنفرانس جلسات خود را برگزار کنید
با ویدئو کنفرانس می توانید سفرهای کاری خود را کمتر کنید. اگر برای برگزاری جلسات کاری مجبور به سفرکردن هستید. اگر وقت ...
kavavoip ، تلفن : 021-88682454

‪۹۵/۰۹/۰۷ فروش سمنت بورد
معرفی فایبرسمنت: با استفاده ازفن آوری ترکیب فایبر،سیمان،بتن و مواد افزودنی ساخته شده است و قابل بازیافت است و استفاده ز ...
مجتبی محمدی ، تلفن : 22491383

 

1 2 3 4 5 6

آگهي هاي جديد کلالی
نمایندگی رباتیک
جواد مصلح تهراني
تلفن : 09159167361

صنایع هوشمندافزار آراد
جواد مصلح تهراني
تلفن : 05118652760

صنایع هوشمندافزار آراد
جواد مصلح تهراني
تلفن : 05118652760

صنایع هوشمندافزار آراد
جواد مصلح تهراني
تلفن : 05118652760

صنایع هوشمندافزار آراد
جواد مصلح تهراني
تلفن : 05118652760

صنایع هوشمندافزار آراد
جواد مصلح تهراني
تلفن : 05118652760

صنایع هوشمندافزار آراد
جواد مصلح تهراني
تلفن : 05118652760

صنایع هوشمندافزار آراد
جواد مصلح تهراني
تلفن : 05118652760

صنایع هوشمندافزار آراد
جواد مصلح تهراني
تلفن : 05118652760

صنایع هدفمند آراد
جواد مصلح تهراني
تلفن : 05118652760

صنایع هوشمندافزار آراد
جواد مصلح تهراني
تلفن : 05118652760

صنایع هوشمندافزار آراد
جواد مصلح تهراني
تلفن : 05118652760

صنایع هوشمندافزار آراد
جواد مصلح تهراني
تلفن : 05118652760

صنایع هوشمندافزار آراد
جواد مصلح تهراني
تلفن : 05118652760

صنایع هوشمندافزار آراد
جواد مصلح تهراني
تلفن : 05118652760

پذیرش نمایندگی
تهرانی
تلفن : 09159167361

گاورنر الکترونيکي ديجيتالي
کلالی
تلفن : 09156136284

مدار چشمک زن با ترانزیستور
کلالی
تلفن : 09156136284

مدار فلزياب
کلالی
تلفن : 09156136284

.::: والدین و کنکور :::.
کلالی
تلفن : 09156136284

درج آگهي در سايت رايگان است و مسئوليت آن با آگهي دهنده مي‌باشد.
با توجه به تعداد زياد آگهي در سایت , لطفا در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد .
جهت شروع درج آگهي، ابتدا روي لينك ثبت نام كليك كنيد و پس از پركردن فرم ثبت نام آگهي خود را ثبت كنيد.
شماره تلفن وب سايت نیک صالحی: +98(21) 88245235 , +98(912) 3407504